Entertainment

Kuruluş Osman 88 Bölüm 3 Sezon Watch ATV Video LIVE & Download

“Gayrı hedef İnegöl’dür!” Osman Bey, kıyasıya çarpıştığı maskeli düşmanını elinden kaçırır. Buna Barkın sebep olur. Osman Bey Barkın’a karşı nasıl bir tavır alacaktır? Söğüt’teki patlama da ağır yaralanan Şeyh Edebalı ayrıca zehirlenmiştir. Edebalı’yı iyileştirmek için çareler aranmaktadır. Bir yandan da bunu kim yaptı sorusu dolaşır ortalıkta. Bala Hatun Cornelia ve Zehra’yı çağırtır. Usta’nın emriyle Edebalı’yı zehirleyen Cornelia açığa çıkacak mıdır? Edebalı şifasını bulacak mıdır?

Karanlıktaki düşmanlarını açık etmek için Osman Bey, Gündüz Bey ve Ayşe Hatun üzerinden büyük bir oyun kurmuştur. Herkes Turgut Bey ve Kosses’in, Osman Bey’e düşman olduğuna inanmaktadır. Usta ve Nikola bu düşmanlığı kendi lehine çevirmek için nasıl hamleler yapacaklardır? Bu düşmanlık Barkın’ı hataya sürükleyecek midir? Karanlık güçlerin yeni hedefi Selcan Hatun’dur. Kayı Obasının bacı beyi olan Selcan Hatun şehit mi edilecektir?

Osman Bey ve Alpleri İnhisar’a sızıyor

Bütün yaşananlara rağmen Osman Bey İnegöl’e giden kapıları tek tek açmakta kararlıdır. Bunun için ilk hedefi İnhisar Kalesi’dir. Osman Bey’in sinsi düşmanı Usta, onun planlarını çözebilecek midir? Turgut Alp, Kosses ve Alpleriyle İnhisar’a sızan Osman Bey İnhisar’ı fethedebilecek midir?

Top Stories

Yapım ve proje tasarımı Mehmet Bozdağ’a ait; yönetmenliğini Ahmet Yılmaz’ın ve başrolünü Osman Bey karakteriyle Burak Özçivit’in üstlendiği ‘Kuruluş Osman’, atv ekranında çarşamba akşamlarına damga vurmaya devam edecek.

Karanlık güçlerin yeni hedefi Selcan Hatun

Watch LIVE ATV Now

Establishment Osman… The story of the march from a 400 tent camp to a world empire founded with ‘divine love’. Osman Bey her şeye rağmen fetih planlarını sürdürmeye devam eder. İnegöl’e açılacak olan kapı İnhisar’dır. Osman Bey İnhisarı fethetmek için çalışmalarını sürdürür.

Osman Bey, İnhisar’ı alıp İnegöl’ün fethinin önünü açacak mıdır? Karanlığın içindeki şeytanı bulmak Osman için elzem olandır. Osman gizli düşmanını bulup fetih düşünü gerçekleştirebilecek midir?

Osman is finally in Kayı Obası after a long and difficult process. Its first goal is to capture its arch-enemies, the Gehato and the Vizier Aleemsha. What strategy will Usman Bay adopt according to his goals? Suspecting Connor, Minister Aleemshah revealed Connor Alp’s relationship with Usman Bay. Connor, What is the biggest threat awaited?

Usman Bay Sultan is breaking the bridge with Mesud. Usman B set up a big game to catch Wazir Alimsha and Gehato. At the end of the game, both Wazir and Gehato are in their hands. Will Usman Bay find out about his secret ally from Wazir Alimshah?

Karanlığın içindeki şeytanı bulmak Osman için elzem olandır. Osman gizli düşmanını bulup fetih düşünü gerçekleştirebilecek midir?

Kurulus Osman 88 Episode Download 2022

Season 3 has been started in 2021 after finishing the coronavirus problem in the world. So now we are telecasting season 3 all episodes for the Turkish language only.

Definitely, you can download the Turkish new episode of Kurulus Usman from our website without any hesitation. As we are living in 2022 you have to follow this year’s latest link. A new online download link is available on our website.

We have taken permission from ATV’s official website and the authority of online telecast. They have told us that work it with them and give the permission of others users to download it. So this is a very good opportunity for us to provide you with the new episode of kurulus Osman in the drama of the world.

Kurulus Osman 88 Streaming

Bu dizinin üçüncü sezonunun canlı yayın sürecine ihtiyacı olan insanlar bu gönderiye hoş geldiniz. Soğuk Osman 88. Bölümde, yani ailelerinde doğacak oğulları için.

Bala Hatun bu dizideki en ünlü karakterlerden biridir. Selcan Hathon, Usman’ın annesini canlandıran karakterlerden biridir. Usman’ın diğer eşi Malhun Hatun’dur.

Kuruluş Osman’ın yeni bölümünü sadece Türkçe canlı yayınla cep telefonunuzdan izleyebilirsiniz. Moğol ordusuna karşı büyük savaşlardan biri var.

Osman savaşı kazandı ve imparatorluğunu kurdu. Yeni bölüm canlı yayınında bu hikayenin keyfini çıkarabilirsiniz. Herhangi bir sorunla karşı karşıya kalırsanız, bize yeni bildirimde bulunun, detaylarınızı açıklayacağız.

Kuruluş Osman 88. قسط سیز3. – تازہ ترین ویڈیو رات تک مزہ آیا یہ ویڈیو صرف ATV اور آن لائن براڈکاسٹنگ سائٹ دیکھیں آئیے دیکھیں

عثمان جان لے کہ تم میرے ہاتھ میں ہو۔
وزیر نے عثمان بے کے سپاہیوں کو یرغمال بنا لیا!

کورولوش: عثمان (سیزن 3) قسط 88 سیزن 3 کا ٹریلر رات کو دنیا بھر میں آن لائن دیکھنے کے لیے، پاکستانی وقت سے رات 10 بجے اور ترکی کے وقت کے مطابق رات 8:00 بجے مشہور ٹی وی پر ریلیز کیا گیا ہے ATV اور PTV، مفت آن لائن اردو سب ٹائٹل دیکھنا پی ٹی وی پر احساس کے بعد اور 9 مارچ 2022 سے ایچ ڈی ویڈیو ڈاؤن لوڈ کرنا۔ اردو سب ٹائٹلز کے ساتھ آن لائن ڈاؤن لوڈ دیکھنا۔ اس شو کے ٹریلر سے لطف اندوز ہوں اور 2 مارچ 2022 پر انحصار کرتا ہے۔

Kurulus Osman Online Watch Link

Now we can provide you the link online to watch this drama’s new episode. We know that you are happy to come to this place and already read full the article.

Bu yüzden size şu anda çalışan yeni bağlantıyı sağlayacaktım. Diğer üyeler yeni bölümü Türkçe olarak izliyor. Kuruluş Osman yeni bölüm yeni linke online ulaşmak için buraya tıklamanız yeterli.

Kurulus Osman Episode 88 Season 3 Turkish Subtitle Download

Son olarak Kurtuluş Osman 88. bölümü Türkçe altyazılı olarak indirmek veya izlemek için doğru adrese geliyoruz. Zaten biliyorsunuz ki 88 bölüm sitemize yeni link geliyor.

Bu bağlantı çok çalışıyor ve mobil ve masaüstü herhangi bir cihazdan çok hızlı bir şekilde gözlemleyebilirsiniz. Bu bölümün fragmanını zaten aldık.

Yeni bölüm bugün saat 20.00’de bir TV kanalında yayınlanacak. tarkis dilinde ama biz size Türk dilinin indirme bağlantısını sağlayacağız.

Ama Türkiye dilini bilenlerin indirmesine gerek olmayan tek bir cümle var. Ama sadece buraya tıklarsanız sadece Türkçe diline ihtiyacınız var.

Kurulus: Osman Episode 88 English اسٹیبلشمنٹ عثمان قسط 88 کا ٹریلر

اسٹیبلشمنٹ عثمان قسط 88 کا ٹریلر

“ان اندھی آنکھوں کو کھولنے دو، ظالموں کا خون بہنے دو!“

The Prime Minister of the Islamic Republic of Pakistan Imran Khan praised the event and recommended that people watch it. Officially, the series is now being aired on various TV channels dubbed in English, Hindi, Arabic, and English.

How to Watch in Urdu?

Users can also the Urdu TV is is called also PTV entertainment there is available Kurulus Osman’s new episode. This television is very much popular among Pakistani people there is also show all games in the world.

This TV has three versions one is a news channel one is a sports channel and another is an Entertainment channel. In The Deep level of this article, we are going to show you some online watching links those who are want to see it from outside of Pakistan will work this link very fast.

İngilizce Altyazı İndirilsin mi?

Bu yazıda size göstereceğimiz konunun kim olduğunu zaten biliyorsunuz. Bugünkü tartışma konumuz hakkında kısa bir açıklama yaptık. Şimdi yeni bir bölümün bu İngilizce altyazısını indirmemiz için bir talimat verildi.

Yeni bölümün yerel saatle 20.00’de ATV otoritesi tarafından yayınlandığını zaten biliyorsunuz. Böylece İngilizce altyazı bağlantısını bir saat sonra alabilirsiniz.

See Also:

Kurulus Osman Season 3 Episode 87 ATV Watch & Download Hindi, Urdu, Arabic, T

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *